Ci, którzy posiadali swego czasu Cinquecento marzyli o tym, aby w aucie było więcej drzwi. Tico jest właśnie takim przedłużonym Fiatem, dlatego sporo osób kupowało to auto pomimo jego niezbyt przyciągającego wyglądu. Dziś Tico jest strasznie tanie i jeździ tych aut coraz mniej, ponieważ większość znalazło swoje miejsce już na złomie. Czy warto więc w dzisiejszych czasach kupić Tico? Chyba tylko ze względu na niskie spalanie tym bardziej, jeśli auto posiada założoną instalację LPG.

Ile więc spala Tico?

Ile pali Tico? Z tego co możemy wyczytać z raportów spalania, Tico spalanie ma na bardzo niskim poziomie. Sześć litrów na sto kilometrów jest jak najbardziej możliwe i to w przypadku instalacji gazowej. Nie ma więc większego sensu zastanawiać się nad tym Tico ile pali, ponieważ są to naprawdę małe ilości paliwa.

Części eksploatacyjne – ile pali Tico?

Tico to pojazd, którego nie warto naprawiać. Jeśli zepsuje się coś droższego, to auto najlepiej jest oddać na złom. Klocki hamulcowe oraz elementy zawieszenia są natomiast bardzo tanie i dostaniemy je w każdym sklepie motoryzacyjnym z częściami.