Czystość samochodu, wokół domu, elewacja, chodnik? Z urządzeniami ciśnieniowymi typu Kärcher na pewno rozwiążesz wiele “brudnych sytuacji”, ale także możesz znacznie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w dobrą zabawę. Czyszczenie za ich pomocą posiada szereg zalet: oszczędność czasu, pieniędzy, bezwysiłkowość i wyjątkowo łatwe, dzięki temu możesz czerpać z mycia przyjemność. Urządzenia te są wysokiej jakości, niezawodne, dobrze pracujące, z wieloletnią tradycją, potrafiące usunąć wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Na rynku obecnie nie pojawiła się prostsza metoda czyszczenia!

 

Działanie opiera się na użyciu zwielokrotnionego, bardzo wysokiego ciśnienia wody, zabrudzenia można usunąć bez użycia detergentów albo znacznie zmniejszając ich ilość.
Myjka ciśnieniowa Karcher posiada wiele dodatkowych akcesoriów, szczotek do mycia, przedłużek lancy, urządzeń do mycia i szorowania, dysz do piany i filtrów do wody. Myjki te pozwalają utrzymać w czystości nie tylko dom, ale także otoczenie i są przydatne choćby podczas mycia samochodu bądź roweru.
Na rynku jest wiele innych firm oferujących te urządzenia, lecz wybór zależy tylko od ciebie, czy zdecydujesz się na inny sprzęt, czy pozostaniesz wierny tradycji.