Masz ciekawy pomysł na otwarcie własnego biznesu, podpowiemy. Mobilna myjnia parowa. W Twoim mieście nie ma podobnej usługi? Zapewne to trafne rozwiązanie. Zalety? Myślę, że efekt mycia samochodu tą nowoczesną metodą jest o wiele lepszy i efektywniejszy niż mycie w sposób ręczny bądź bezdotykowy. Na początku warto rozglądnąć się po okolicy i przeprowadzić wywiad, czy znalazłyby się osoby chętne. Na pewno mobilna myjnia Warszawa Żoliborz ma większe możliwości rozwoju i znalezienia klientów, nie tylko doskonała dzielnica, ale także szansa korzystania z usług ludności całej stolicy. Ale przysłowiowo, nie palmy gruszek w popiele, w mniejszych miastach też jest to dobre i funkcjonalne rozwiązanie. Zainwestuj w reklamę.

 

Wyposażenie to własny sprzęt myjący oraz samochód. Dojazd do klienta, to w obecnych czasach doskonałe rozwiązanie, ludzie są zabiegani, nie mają czasu na stanie w korkach i oczekiwaniu na zwolnienie się miejsca na myjni. Konkretna data, godzina, szybko i sprawnie, bez opóźnień.
Fundusze można spróbować pozyskać z różnych instytucji, np. pewne możliwości oferuje Urząd Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.