Zmieniłeś pracę? Poza dużo atrakcyjniejszą pensją otrzymałeś również samochód służbowy? To świetnie, jeszcze lepiej gdy możesz skorzystać z niego w celach prywatnych. Często auta w świetnym stanie, nic tylko cieszyć się jazdą. Ale pamiętajmy, osoby które otrzymały taki benefit mają zarówno przywileje jak i obowiązki.
Kierowca nie ponosi kosztów przeglądów, napraw, wymiany opon. Często pojazd ma wykupione ubezpieczenie OC, ale także i AC.

 

Mycie samochodu leży po stronie użytkownika samochodu, często firmy zlecają systematyczne utrzymanie pojazdu w czystości. A wiec i zalety i wady, każdy ma prawo zdecydować, jak bardzo skorzysta z zasad panujących w firmie.
Na rynku jest wiele myjni, które oferują stałe umowy. Mycie samochodów firmowych Warszawa ma do perfekcji opanowane. Duża liczba przedsiębiorstw, co za tym pociąga ogromną liczbę samochodów. Czysty zysk, jedna usługa nakręca kolejną, dzięki temu pojawiają się następne i następne nowe przedsięwzięcia i pomysły na biznes. Stolica to nie jedyne miasto, które rozwija się w szybkim tempie, inne to także Kraków, Poznań, Wrocław. Samochodów korkujących drogi ogromna ilość.