Suzuki od lat uchodzi za bezawaryjną marką. Jest jednak dosyć droga i nie każdy może sobie na zakup pojazdu marki Suzuki pozwolić. Nawet używane samochody tej marki są drogie. Jakie modele są najpopularniejsze?

Jakimi modelami są zainteresowani klienci?

Najpopularniejsze modele tego producenta to Swift i Grand Vitara. Są to jednak modele skierowane do innej grupy odbiorców. Niektórym jednak zależy szczególnie na napędzie 4×4. W takiej sytuacji możemy wybrać jeden i drugi model jeśli napęd na cztery koła jest najważniejszy. Jakie jest spalane tych modeli marki Suzuki? Jest to najczęściej zadawane pytanie przez osoby, które są zainteresowane zakupem.

raport spalania Suzuki Grand Vitara i Swift

Raport spalania Suzuki Grand Vitara pokazuje, że auta te potrafią spalić około 10-12 litrów benzyny. Nie jest to jednak dziwne, ponieważ napęd na cztery koła zwiększa spalanie. Przeglądając raport spalania Suzuki Swift zauważymy, że spalanie tego samochodu jest znacznie niższe. Jeśli więc nie zależy nam na dużym aucie, a jednak chcemy Suzuki z 4×4 to warto wybrać właśnie Suzuki Swift. Jest to świetny wybór, którego nie będziemy żałować.