Skody są w naszym kraju bardzo popularne. Swoją popularność zawdzięczają modelowi Felicia, choć dziś sporo osób porusza się Fabią a ci, którym zależy na większej przestrzeni decydują się na zakup Octavii. Jakie jest więc spalanie tych samochodów i za ile można je kupić?

Octavia – dobry wybór – raport spalania Skoda Octavia

Ile pali Skoda Octavia? Pytanie, na które odpowiedź z łatwością odnajdziemy w Internecie. Raport spalania Skoda Octavia bez większych trudności znajdziemy. Model ten ma ogromną ilość użytkowników, którzy chwalą się tymi danymi w sieci. Najpopularniejszy silnik to 1. 9 TDI. Spalanie w okolicach 5, 5-6 litrów na sto kilometrów to całkowicie normalna sprawa. Silniki benzynowe są bardziej paliwożerne. Octavia z lat 2001-2004 to wydatek około 10000-15000 złotych, w zależności od stanu, wyposażenia i jednostki napędowej.

Mniejsze auto do miasta – ile pali Skoda Fabia?

Ile pali Skoda Fabia? Wybierając auto do miasta możemy takie pytanie sobie zadać. Raporty spalania Skoda Fabia powinny rozwiać nasze wątpliwości. Spalanie Fabii jest niższe od większej Octavii. Cena zakupu również jest niższa, dlatego warto tym modelem również się zainteresować.