Toyota chwali się na każdym kroku swoją bezawaryjnością. Jest to jak najbardziej prawda. Najpopularniejsze w naszym kraju są silniki diesla i to nimi w szczególności warto się zainteresować.

Avensis czy Corolla?

Sporo osób zastanawia się na tym, który model Toyoty wybrać. Ci, którzy chcą większy model powinni pomyśleć o zakupie Avensis. Raport spalania Toyota Avensis tylko zachęca do tego, aby kupić ten model. Ile pali Toyota Avensis? Pytanie, na które wielu szuka odpowiedzi. Spalanie nie jest wysokie i w okolicach 7 litrów jednostka diesla powinna się zmieścić. Benzynowe jednostki są bardziej paliwożerne.

Toyota Corolla raport spalania, ile pali Toyota Avensis?

Jeśli chodzi o Corollę, to w tej samej cenie co Avensis kupimy młodszy egzemplarz, dlatego warto nią również się zainteresować, ponieważ również jest bardzo komfortowa. Sprawdzając Toyota Corolla raport spalania zauważymy, że wcale auto te nie pali dużo. Benzynowa jednostka zadowoli się maksymalnie 10 litrami, a diesel około 7-8 litrów potrzebuje na przebycie 100 kilometrów. Jest to więc porównywalne z modelem Avensis. Trzeba tylko wiedzieć, że Toyoty są wysoko cenione.