W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się samochody miejskie, niewielkie pojazdy, którymi możemy sprawnie poruszać się po naszych miastach ale również w razie potrzeby możemy wyjechać gdzieś dalej. Jednym z takich samochodów, którym na pewno warto się zainteresować jest Opel Corsa.

Ile Corsa może spalić?

Raport spalania Opel Corsa jest jednym z bardziej poszukiwanych w sieci. Zainteresowanych kupnem tego auta jest bardzo wiele osób. Szczególnie popularne są Corsy C oraz D. Dziś możemy zakupić je za stosunkowo niewielkie pieniądze. Corsa w zależności od pojemności silnika będzie spalała od około 6 litrów do 10 benzyny. Wszystko zależy od tego jak ciężką nogę będzie miał potencjalny kierowca, a także od pojemności jednostki napędowej. W przypadku silników diesla spalanie powinno zmieścić się w granicach 4, 5 do 6, 5 litra na 100 kilometrów.

Alternatywa dla Corsy

Jeśli Corsa jest dla nas za mała, to warto pomyśleć o aucie jakim jest Opel Vectra. Raport spalania Opel Vectra bez trudu znajdziemy w internecie. Ile pali Opel Vectra? Wiele osób się nad tym zastanawia. Spalanie najpopularniejszych jednostek nie będzie wiele wyższe od spalania Opla Corsy.