Zadzwoń: 801 305 500 | zapytaj

Witamy w firmie Art-Gum , lidera rynku dystrybucji opon. Zaufało nam ponad 7000 partnerów.
Jesteś tutaj: INTERSTATE > Oferta > Interstate Arctic Claw XSI oraz TXI

Oferta INTERSTATE

Interstate Arctic Claw XSI oraz TXI

Opona zimowa 4 x 4 cechująca się znakomita trakcja w warunkach zimowych przy utrzymaniu dobrego zachowania się na mokrej i suchej nawierzchni. Zaawansowano tu  technologię kolcowania polegająca na optymalnej kombinacji projektu, ilości oraz umiejscowienia otworów na kolce w celu zmaksymalizowania własności trakcyjnych opony po założeniu kolców.

  •  

    Cechy opony:

    • Trójpolimerowa zharmonizowana mieszanka bieżnika
    • Technologia rowków zimowych - ostrych krawędzi dla zapewnienia znakomitej trakcji na śniegu i lodzie bez redukowania sztywności elementów bieżnika. Śnieżne rowki zwiększają zdolność zatrzymywania śniegu w zewnętrznych rowkach obwodowych
    • Otwory na kolce są zlokalizowane wzdłuż trzynastu odrębnych ścieżek wokół bieżnika aby umożliwić każdemu rzędowi łatwe wgryzanie się w powierzchnią drogi dla zmaksymalizowania własności trakcyjnych.
    • Długą żywotności bieżnika
    • Zimowe oznaczenia
    • Zmienne, faliste lamele
    • Komputerowo zoptymalizowane precyzyjne odstępy między klockami bieżnika

     

    Typy ścian bocznych:

    BLK – czarna,
    WSW – biała,
    RWL- wypukłe białe litery,
    OWL – białe kontury liter

GŁÓWNY DYSTRYBUTOR


W NASZEJ OFERCIE